4 FANS, ANALOG THERMOSTAT
Funktioner
| Type | Blæserpanel |
| Produktfarve | Sort |
| Antal blæsere | 4 blæser(e) |
| Luftstrøm | 560 m³/t |
| Termostat | Ja |
| Montage hul form | Firkant |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
| Rackkapacitet | 1U |
| Nem montering | Ja |
| Forudsamlet | Ja |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
Strømstyring
| Strømstiktype | Type F |
Vægt & størrelser
| Bredde | 487 mm |
| Dybde | 285 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 3,32 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 3,32 kg |
Emballage indhold
| Inkluderede strømstik typer | EU |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | CE |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8473302000 |
Andre funktioner
| Tekniske funktioner | Analog Thermostat |
| Dimensioner (BxDxH) | 487 x 285 x 44 mm |
| Stativ-montering | Ja |