2 FANS, DIGITAL THERMOSTAT
Funktioner
| Type | Blæserpanel |
| Produktfarve | Sort |
| Antal blæsere | 2 blæser(e) |
| Luftstrøm | 280 m³/t |
| Montage hul form | Firkant |
| Rackkapacitet | 1U |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
| Nem montering | Ja |
| Forudsamlet | Ja |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
Strømstyring
| Strømstiktype | Type F |
Vægt & størrelser
| Bredde | 486 mm |
| Dybde | 135 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 3 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 3,01 kg |
Emballage indhold
| Inkluderede strømstik typer | EU |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | REACH |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8473302000 |
Andre funktioner
| Tekniske funktioner | Digital Thermostat |
| Stativ-montering | Ja |
| Dimensioner (BxDxH) | 486 x 133 x 44 mm |