2 FANS, ANALOG THERMOSTAT
Funktioner
| Type | Blæserpanel |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Stål |
| Antal blæsere | 2 blæser(e) |
| Luftstrøm | 280 m³/t |
| Antal fastgørelsespunkter | 2 |
| Forudsamlet | Ja |
| Rackkapacitet | 1U |
| Kompatibel hylde bredde | 19" |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
| Montage hul form | Oval |
| Nem montering | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 482 mm |
| Dybde | 150 mm |
| Højde | 44 mm |
| Vægt | 2,8 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 2,8 kg |
Emballage indhold
| Skruer inkluderet | Ja |
| Burmøtrikker inkluderet | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8473302000 |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 482 x 150 x 44 mm |
| Stativ-montering | Ja |