Lian Li UNI FAN SL-INF 120 ARGB Reverse Blade PWM Lüfter, 3er Pack inkl. Controller
120mm, schwarz
Præstation
| Passende til rumtype | Computerkabinet |
| Type | Ventilator |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Omdrejningshastighed (min.) | 0,2 rpm |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 2100 rpm |
| Støjniveau (høj hastighed) | 29 dB |
| Maksimal luftstrøm | 61,3 kubikfod/min. |
| Maksimalt lufttryk | 2,66 mmH2O |
| Lejetype | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Materiale | Aluminium, Polykarbonat (PC), Termoplastisk polyester (PBT) |
| Antal blæsere | 3 blæser(e) |
| LED-stiktype | 4-polet |
| Ventilatorstik | 7-polet |
| Ventilatorstyring | Ja |
Strømstyring
| Spænding | 12 V |
| Startspænding | 6 V |
| Ventilator strømforbrug | 5,16 W |
Vægt & størrelser
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 120 x 122,1 x 25 mm |
| Ventilator tykkelse | 2,5 cm |