Computer Cooling System
Præstation
| Passende til rumtype | Computerkabinet |
| Type | Ventilator |
| Ventilator diameter | 9,7 cm |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 5000 rpm |
| Støjniveau (høj hastighed) | 59 dB |
| Maksimal luftstrøm | 39 kubikfod/min. |
| Kompatible produkter | CSE-813LTS & CSE-813TS |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Antal blæsere | 1 blæser(e) |
| Ventilatorstik | 4-polet |
Vægt & størrelser
| Bredde | 97 mm |
| Dybde | 97 mm |
| Højde | 33 mm |