Neomounts NSLS300
notebook stand
Design
| Produkttype | Laptop-opbevaringsstativ |
| Produktfarve | Grå |
| Materiale | Aluminium |
| Minimum kompatibilitet med tabletskærmstørrelse | 27,9 cm (11") |
| Maksimal kompatibilitet med tabletskærmstørrelse | 43,2 cm (17") |
| Antal understøttede enheder | 1 |
| Slip-let belægning | Ja |
| Skærmstørrelse kompatibilitet | 279,4 - 431,8 mm (11 - 17") |
| Montering | Stativ |
| Maksimal vægtkapacitet | 5 kg |
Ergonomisk
| Justerbar | Ja |
| Højdejustering | Ja |
| Højdejusteringsområde | 0 - 42 mm |
| Bredde justeringsområde | 0 - 150 mm |
| Justerbar dybde | Ja |
| Dybdejusteringsområde | 0 - 92 mm |
| Forbedret kabelstyring | Ingen |
Vægt & størrelser
| Bredde | 150 mm |
| Dybde | 92 mm |
| Højde | 42 mm |
| Vægt | 430 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 15 mm |
| Pakkedybde | 250 mm |
| Pakkehøjde | 370 mm |
| Pakkevægt | 500 g |
Tekniske detaljer
| Oprindelsesland | Kina |
| Monteringstype | Skrivebord |
Logistik data
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 270 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 320 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 340 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 15,8 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 30 stk |
| Ydre emballage nettovægt | 13,1 kg |
| Antal pr. EUR-palle | 960 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 7616991099 |
Andre funktioner
| Antal understøttede skærme | 1 |