PEDEA NBTrolley PREMIUM-AIR bæretaske til notebook
Funktioner
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet | 43,9 cm (17.3") |
| Etui-type | Trolley etui |
| Produktets hovedfarve | Sort |
| Tablet rum | Ja |
| Bærehåndtag | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 440 mm |
| Dybde | 220 mm |
| Højde | 350 mm |
Andre funktioner
| Håndtag | Ja |
| Minimal skærmstørrelse kompatibilitet | 39,6 cm (15.6") |