Thermalright Peerless Assassin 120 SE
processor-køler - ARGB
Præstation
| Passende til rumtype | Processor |
| Type | Luftkøler |
| Ventilator diameter | 12 cm |
| Understøttede procesorsokler | LGA 1150 (stik H3), LGA 1151 (stik H4), LGA 1155 (Socket H2), LGA 1156 (Socket H), LGA 1200 (Socket H5), LGA 1700, Stik AM4, Sokkel AM5 |
| Omdrejningshastighed (maks.) | 1550 rpm |
| Støjniveau (høj hastighed) | 25,6 dB |
| Maksimal luftstrøm | 66,17 kubikfod/min. |
| Maksimalt lufttryk | 1,53 mmH2O |
| Lejetype | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Ventilatorlejeteknologi | Fluid Dynamic Bearing (FDB) |
| Antal pr. pakke | Ja |
Design
| Produktfarve | Hvid |
| Materiale for grundplade | Kobber |
| Antal blæsere | 2 blæser(e) |
| Antal varmerør | 6 |
| Belysning LED | Ja |
| LED-stiktype | 3-stikben |
| Belysningsfarve | Flere |
| Ventilatorstik | 4-polet |
Strømstyring
| Ventilatorstrøm | 0,2 A |
| LED spænding | 5 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 110 mm |
| Dybde | 125 mm |
| Højde | 155 mm |
| Vægt | 730 g |
| Ventilator dimensioner (BxDxH) | 120 x 120 x 25 mm |
| Ventilator vægt | 120 g |
| Varmerør diameter | 6 mm |
Emballage indhold
| Pakketype | Kasse |
| Skruer inkluderet | Ja |