W=600 D=600 H=100mm PLINTH
Funktioner
| Produktfarve | Hvid |
| Antal fastgørelsespunkter | 4 |
| Nem montering | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 556 mm |
| Dybde | 556 mm |
| Højde | 100 mm |
| Vægt | 7,9 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 7,91 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403208000 |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 570 x 570 x 100 mm |
| Statisk belastning | 1000 Kg |