Scythe Kaze Flex 120 SU1225FD12HR-RN
indsats med blæser
Producent: Scythe
Produkt nr: SU1225FD12HR-RN
EAN: 4571225056883
Varenummer: F17243637
billigst-pricerunner
Producent: Scythe
Produkt nr: SU1225FD12HR-RN
EAN: 4571225056883
Varenummer: F17243637
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(295,20 ekskl. moms)
Produkt nr: SU1225FD12HR-RN
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Scythe Kaze Flex 120 SU1225FD12HR-RN - Optimer din computer køling
Scythe Kaze Flex 120 SU1225FD12HR-RN er også utrolig nem at installere. Den passer til de fleste 120mm åbninger og kan installeres uden behov for avanceret teknisk viden. Dens bløde gummifunktioner reducerer desuden risikoen for vibrationer, der kan føre til yderligere støj.
Præstation
Passende til rumtype Universel
Type Ventilator
Ventilator diameter 12 cm
Omdrejningshastighed (min.) 800 rpm
Omdrejningshastighed (maks.) 1800 rpm
Støjniveau (lav hastighed) 14,5 dB
Støjniveau (høj hastighed) 35,8 dB
Maksimal luftstrøm 79,76 kubikfod/min.
Minimum lufttryk 0,49 mmH2O
Maksimalt lufttryk 2,4 mmH2O
Lejetype Sealed Precision FDB
Antal pr. pakke 1 stk
Design
Produktfarve Sort, Hvid
Ventilatorstik 3-pin/4-pin
Strømstyring
Nominel spænding 12 V
Vægt & størrelser
Vægt 140 g
Ventilator dimensioner (BxDxH) 120 x 120 x 27 mm