Produkt nr: ST-TC108WM
EAN: 879961008604
Varenummer: F21023398
billigst-pricerunner
Satechi 108W Pro USB-C PD Desktop Charger
Producent: Satechi
Produkt nr: ST-TC108WM
EAN: 879961008604
Varenummer: F21023398
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(508,00 ekskl. moms)
Producent: Satechi
Produkt nr: ST-TC108WM
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Satechi 108W Pro USB-C PD Desktop Charger – Oplad dine enheder hurtigere end nogensinde før
Hvis du leder efter en hurtig og effektiv måde at oplade dine enheder på, er Satechi 108W Pro USB-C PD Desktop Charger det perfekte valg for dig. Med en imponerende kapacitet på 108 watt kan denne strømforsyningsadapter oplade selv de krævende enheder i dit hjem, inklusiv din computer, tablet og smartphone.
Satechi 108W Pro USB-C PD Desktop Charger er designet med din bekvemmelighed i tankerne. Det kompakte design betyder, at det nemt kan placeres på dit skrivebord uden at optage for meget plads. Med en overspændingsbeskyttelse kan du også være sikker på, at dine enheder vil være beskyttede mod pludselige strømstød og overspænding.
Når det kommer til at oplade dine enheder, er Satechi 108W Pro USB-C PD Desktop Charger den ideelle følgesvend. Med dens kompakte størrelse, imponerende kapacitet og hurtige opladningshastigheder, vil du aldrig gå galt i byen med Satechi.
Bestil din Satechi 108W Pro USB-C PD Desktop Charger i dag og oplad dine enheder hurtigere end nogensinde før!
Præstation
Oplader, kompabilitet Universel
Strømkilde type Vekselstrøm
Antal USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) type-A-porte 2
Antal USB type-C-porte 2
Oplader type Indendørs
USB strømforsyning Ja
Design
Produktfarve Sort, Grå
LED-indikatorer Ja
Strømstyring
Indgangsspænding 100 - 240 V
Indgangsfrekvens 50/60 Hz
Indgangsstrøm 1.5 A
Maksimal ydeevne 108 W
Vægt & størrelser
Bredde 120.65 mm
Dybde 30.22 mm
Højde 79.5 mm