HP USB-C til RJ45-adapter G2
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Værtsgrænseflade | USB Type-C |
Netværk
| Ethernet LAN-porte (RJ-45) | 1 |
Præstation
| Produktfarve | Sort |
| Oprindelsesland | Kina |
| HP segment | Hjem |
Software
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 11 |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 180 mm |
| Dybde | 20,6 mm |
| Højde | 16,5 mm |
| Vægt | 20 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 200 mm |
| Pakkevægt | 39 g |
Tekniske detaljer
| Kassens indhold | HP USB-C to RJ45 Adapter G2; Documentation |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84733020 |
| Pallens bruttovægt | 128,6 kg |
| Hovedkasser pr. pallelag (udvendigt) | 48 stk |
Andre funktioner
| Pallevægt (efter britisk standard) | 128,6 kg (283.5 Pund) |
| Hovedkasser pr. palle (udvendigt) | 6 stk |
| UNSPSC-kode | 26121630 |
| Kabellængde | 0,1 m |
| Grænseflade | Gigabit Ethernet |