Produkt nr: 19-AL8000
EAN: 7333048052247
Varenummer: F21748410
billigst-pricerunner
DELTACO
DELTACO
Producent: DELTACO
Produkt nr: 19-AL8000
EAN: 7333048052247
Varenummer: F21748410
På lager hos leverandør - leveringstid: 3-4 hverdage
(408,00 ekskl. moms)
Producent: DELTACO
Produkt nr: 19-AL8000
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Med DELTACO rack-spor kan du organisere og maksimere din plads i serverrummet. Disse holdbare og alsidige spor er designet til at passe til 80-100 mm dybe rackskabe. Med en længde på 609 mm har du masser af plads til at opbevare og arrangere dine enheder og kabler.
Funktioner
Type Stativskinne
Produktfarve Sort
Maksimal vægtkapacitet 40 kg
Oprindelsesland Kina
Vægt & størrelser
Størrelse 48,3 cm (19")
Bredde 609 mm
Dybde 80 mm
Dybde (maks.) 10 cm
Vægt 400 g
Emballeringsdata
Antal pr. pakke Ja
Pakkebredde 620 mm
Pakkedybde 50 mm
Pakkehøjde 80 mm
Pakkevægt 450 g
Logistik data
Toldproduktkode (TARIC) 8302420090
Hovedkassens bredde (udvendigt) 620 mm
Hovedkassens længde (udvendigt) 50 mm
Hovedkassen højde (udvendigt) 450 mm