Produkt nr: TABX-IPPRO12.9-COVER16
EAN: 5704174650874
Varenummer: F22758626
billigst-pricerunner
CoreParts
Producent: CoreParts
EAN: 5704174650874
Varenummer: F22758626
På lager - leveringstid: 2-3 hverdage, ved bestilling inden kl. 14.00
(310,40 ekskl. moms)
Producent: CoreParts
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
CoreParts - Flipomslag til tablet
Funktioner
Kapabilitet iPad Pro 2021
Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 32,8 cm (12.9")
Etui-type Folie
Materiale Termoplastisk polyurethan (TPU)
Produktets hovedfarve Flerfarvet
Mærke kompatibilitet Apple
Indbyggede højttaler(e) Nej
Standby-tilstand Ja
Penneholder Ja
Auto vågen/sove funktion Ja
Batteri
Indbygget batteri Nej
Vægt & størrelser
Bredde 220 mm
Dybde 280 mm
Højde 15 mm
Vægt 310 g
Emballeringsdata
Pakkebredde 220 mm
Pakkedybde 280 mm
Pakkehøjde 15 mm