Produkt nr: 111B102IPDSB
EAN: 819472028722
Varenummer: F24550116
billigst-pricerunner
Compulocks iPad 10.2" Space Enclosure Core Counter Stand or Wall Mount indelukke
Producent: Compulocks
Produkt nr: 111B102IPDSB
EAN: 819472028722
Varenummer: F24550116
På lager hos leverandør - leveringstid: 3-4 hverdage
(1.164,80 ekskl. moms)
Producent: Compulocks
Produkt nr: 111B102IPDSB
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Funktioner
Produktfarve Sort
Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet 25,9 cm (10.2")
Materiale Aluminium, Stål
Mærke kompatibilitet Apple
Hældningsindstilling Nej
Låsetype Nøgle
Forbedret kabelstyring Ja
Panel montering grænseflade 75 x 75,100 x 100 mm
Oprindelsesland Israel
Vægt & størrelser
Bredde 309 mm
Dybde 121,4 mm
Højde 171,6 mm