ATEN 2K-0006 tilbehør til rack Monteringssæt
Funktioner
| Type | Monteringssæt |
| Produktfarve | Sort |
| Kapabilitet | CL1008M, CL1016M, CL1308N, CL1316N, CL3884NW, CL3108NX, CL3116NX, CL5708N, CL5716N, CL5708IN, CL5716IN, CL5708M, CL5716M, CL5708IM, CL5716IM, CL5800N, CL5808N, CL5816N, CL6700MW, CL6708MW, KL1108VN, KL1116VN, KL1508AN, KL1516AN, KL1508AiN, KL1516AiN, KL1508AM, KL1516AM, KL1508AiM, KL1516AiM |
Vægt & størrelser
| Montering - dybde (min) | 68 cm |
| Montering - dybde (maks) | 105 cm |
| Vægt | 1,43 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 112 mm |
| Pakkedybde | 812 mm |
| Pakkehøjde | 82 mm |
| Pakkevægt | 1,79 kg |
Logistik data
| Ydre emballage nettovægt | 7,16 kg |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 450 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 835 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 137 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 10,3 kg |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 5 stk |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85389099 |