Elite ZVMAXLB12-B komponenter til montering
for projektionsskærm - sort
Producent: Elite Screens
Produkt nr: ZVMAXLB12-B
EAN: 6944904416380
Varenummer: 194682
billigst-pricerunner
Producent: Elite Screens
Produkt nr: ZVMAXLB12-B
EAN: 6944904416380
Varenummer: 194682
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 27/05-2026
(643,20 ekskl. moms)
Produkt nr: ZVMAXLB12-B
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Stabil montering af tunge projektionsskærme
Vægtkapacitet på op til 54,4 kg i metal
  • Høj belastningsevne understøtter en maksimal vægt på 54,4 kg
  • Holdbart materiale konstrueret i metal for maksimal stabilitet
  • Justerbar vægafstand fleksibel placering fra 15,2 cm til 30,5 cm
  • Diskret design sort overflade der matcher professionelt udstyr
  • Komplet sæt indeholder 2 stk. komponenter til montering
Installation og kompatibilitet
Tekniske detaljer
Produktfarve Sort
Materiale Metal
Maksimal vægtkapacitet 54 g
Antal produkter inkluderet 2 stk
Ergonomisk
Afstand til væggen (min.) 152.4 mm
Afstand til væggen (maks.) 304.8 mm
Vægt & størrelser
Størrelse 12"