Wall Mount For Mercury IP
Funktioner
| Type | Montering |
| Mærke kompatibilitet | Ernitec |
| Kapabilitet | MVID-04IR-E |
| Produktfarve | Hvid |
| Husmateriale | Aluminium |
Ergonomisk
| Kan monteres på væggen | Ja |
Vægt & størrelser
| Diameter | 15,5 cm |
| Vægt | 900 g |
| Bredde | 140 mm |
| Højde | 240 mm |
| Dybde | 183,5 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 273 mm |
| Pakkedybde | 232 mm |
| Pakkehøjde | 185 mm |
| Pakkevægt | 1,13 kg |