TQ3104 Pendant Kit
Funktioner
| Type | Pendelbeslag |
| Understøttet placering | Indendørs |
| Mærke kompatibilitet | Axis |
| Kapabilitet | Q3839-PVE, Q4809-PVE |
| Produktfarve | Hvid |
Vægt & størrelser
| Bredde | 225 mm |
| Dybde | 225 mm |
| Højde | 31 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |