Straight Tube 100cm
Funktioner
| Type | Loftmonteringsfod |
| Produktfarve | Hvid |
Vægt & størrelser
| Diameter | 5 cm |
| Længde (maks) | 100 cm |
| Base diameter | 14 cm |
| Bredde | 140 mm |
| Højde | 1000 mm |
| Dybde | 140 mm |
| Vægt | 900 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 180 mm |
| Pakkedybde | 180 mm |
| Pakkehøjde | 1050 mm |
| Pakkevægt | 1 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299020 |