Corner Mini plate, White
Funktioner
| Type | Montering |
Vægt & størrelser
| Bredde | 270 mm |
| Dybde | 166 mm |
| Højde | 95 mm |
| Vægt | 200 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 220 mm |
| Pakkedybde | 137 mm |
| Pakkehøjde | 122 mm |
| Pakkevægt | 934 g |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299020 |