Bracket mount adapter for
Funktioner
| Type | Montering |
| Mærke kompatibilitet | Ernitec |
| Kapabilitet | Wolf |
| Produktfarve | Hvid |
| Husmateriale | Aluminium |
Vægt & størrelser
| Diameter | 14,5 cm |
| Vægt | 200 g |
| Højde | 73 mm |
| Bredde | 1450 mm |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkevægt | 500 g |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 0 - 90% |