PGYTECH P-54C-010 Del og tilbehør til kameradrone Bæretaske
Funktioner
| Produkttype | Bæretaske |
| Kapabilitet | AVATA 2 |
| Mærke kompatibilitet | DJI |
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | EVA (ethylenvinylacetat), Polypropylen (PP) |
Vægt & størrelser
| Bredde | 410 mm |
| Dybde | 165 mm |
| Højde | 330 mm |
| Vægt | 2,6 kg |
| Pakkebredde | 425 mm |
| Pakkedybde | 195 mm |
| Pakkehøjde | 355 mm |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | 1 stk |