Delock 2 Port DisplayPort and USB KVM Switch
KVM / USB switch - 2 porte
Porte & Grænseflader
| Antal kontrollerede computere | 2 |
| Video porttype | DisplayPort |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| Antal VGA-porte (D-sub) | 1 |
| Antal USB 2.0-porte | 5 |
| Lydforbindelse | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
| Antal mikrofon-indgange | 1 |
| Port til konsol | RS-232 |
| DC-in-stik | Ja |
Netværk
| Ethernet LAN | Ingen |
Præstation
| Maksimal opløsning | 1920 x 1080 pixel |
Design
| Stativ-montering | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
Display
| Indbygget skærm | Ingen |
Strømstyring
| Indgangsspænding | 100-240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Ekstern strømadapter | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 112 mm |
| Dybde | 257 mm |
| Højde | 33 mm |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | DisplayPort, USB |
| AC-adapter inkluderet | Ja |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |
Andre funktioner
| Effektkrav | 2A/5V DC |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176200 |