4 pcs. EARTHING CABLE FOR 6
Funktioner
| Type | Jordingssæt |
| Produktfarve | Stål |
| Antal fastgørelsespunkter | 2 |
| Kabellængde | 0,04 m |
| Nem montering | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 260 mm |
| Dybde | 55 mm |
| Højde | 50 mm |
| Vægt | 200 g |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 212 g |
Emballage indhold
| Monteringssæt | Ja |
| Skruer inkluderet | Ja |
| Burmøtrikker inkluderet | Ja |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 9403105800 |
Andre funktioner
| Dimensioner (BxDxH) | 260 x 55 x 50 mm |
| Stativ-montering | Ja |
| Tekniske funktioner | grounding |