Nedis EXSO830F1PRO Verlängerungskabel 3 m 8 AC-Ausgänge Innenraum Schwarz - Weiß (EXSO830F1PRO)
Funktioner
| Kabellængde | 3 m |
| Understøttet placering | Indendørs |
| Drejelige AC stikkontakter | Ja |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP20 |
| Produktfarve | Sort, Hvid |
Porte & Grænseflader
| AC udgange, antal | 8 AC stikkontakt(er) |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 230 V |
| Maksimal indgangseffekt | 3680 W |
| Strøm (maks.) | 16 A |
Emballeringsdata
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |