Solid Metal - 2.5in to 3.5 Hard Drive Adapter - SSD Bracket - SSD Upgrade Kit (BRACKET25SAT) - ramme
Producent: StarTech
Produkt nr: BRACKET25SAT
EAN: 0065030831093
Varenummer: 542336
billigst-pricerunner
StarTech.com SSD Mounting Bracket
Producent: StarTech
Produkt nr: BRACKET25SAT
EAN: 0065030831093
Varenummer: 542336
På lager hos leverandør - leveringstid: 3-4 hverdage
(262,40 ekskl. moms)
Produkt nr: BRACKET25SAT
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Optimer pladsen i dit kabinet med SSD-adapter
Konvertering fra 2,5 til 3,5 tommer i aluminium
  • Robust konstruktion fremstillet i aluminium for maksimal holdbarhed
  • Præcis pasform konverterer 2,5 tommer SSD til 3,5 tommer formfaktor
  • Stabil montering sikrer at drevet holdes fast i kabinettet
  • Kompakt design med en højde på kun 10 mm
  • Letvægtsmateriale vejer kun 110 g for minimal belastning
Nem installation i stationære computere
Tekniske detaljer
Materiale Aluminium
Vægt & størrelser
Vægt 110 g
Bredde 98 mm
Dybde 100 mm
Højde 10 mm
Størrelse 6,35 cm (2.5")
Emballeringsdata
Pakkebredde 125 mm
Pakkedybde 225 mm
Pakkehøjde 20 mm