Produkt nr: SP-BRACKET-10G-T
EAN: 4712511123289
Varenummer: F1717306
billigst-pricerunner
QNAP monteringsbeslag for netværksudstyr
Producent: Qnap
Produkt nr: SP-BRACKET-10G-T
EAN: 4712511123289
Varenummer: F1717306
Ikke på lager, forventet levering ved bestilling 23/05-2026
(446,40 ekskl. moms)
Producent: Qnap
Produkt nr: SP-BRACKET-10G-T
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Optimer din netværkskonfiguration med QNAP monteringsbeslag
Køb dine QNAP monteringsbeslag i dag, og opnå en mere effektiv og pålidelig netværkskonfiguration!
Tekniske detaljer
Produktfarve Grå
Vægt & størrelser
Vægt 300 g
Bredde 18 mm
Dybde 10 mm
Højde 62 mm