5427 CK Gen 2 Dual
Funktioner
| Frekvens | 0,125 MHz |
Design
| Understøttet placering | Indendørs |
| Produktfarve | Sort, Grå |
| Husmateriale | Polykarbonat (PC) |
| LED-indikatorer | Ja |
| Kabellængde | 1,5 m |
Porte & Grænseflader
| Grænseflade | USB 2.0 |
| Bluetooth | Ja |
| Overholdelse af branchestandarder | ISO 14443 A&B, ISO 15693 |
Strømstyring
| Strømkilde | USB |
| USB-drevet | Ja |
Driftsbetingelser
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 95% |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 80 °C |
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 70 °C |
Tekniske detaljer
| Compliance-certifikater | RoHS |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mac kompabilitet | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Andre understøttede operativsystemer | Android |
Vægt & størrelser
| Bredde | 71 mm |
| Højde | 16 mm |
| Dybde | 93 mm |
| Vægt | 100 g |
Bæredygtighed
| Certificering | CE, FCC, UL, KCC, RCM |