CoreParts
strømforsyningsadapter - 65 Watt
Funktioner
| Strømforsyningstype | Indendørs |
| Stærkstrøm typen | AC-to-DC |
| Indgangsspænding | 110-230 V |
| Indgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Udgangseffekt | 65 W |
| Udgangsspænding | 18,5 V |
| Udgangsstrøm | 3,5 A |
| Justerbar udgangsspænding | Nej |
| AC-porttype | C5 |
| Aftagelige strømforbindelser | Ja |
| Kapabilitet | Compaq/HP Presario Notebook: CQ20 Series, CQ40 Series, CQ45 Series, CQ45-108TX, CQ45-138TX, CQ50, CQ5000, CQ50-100, CQ50-100CA, CQ50-101AU, CQ50-102LA, CQ50-103ER, CQ50-103LA, CQ50-103NR, CQ50-104CA, CQ50-104NR, CQ50-105EE, CQ50-105ER, CQ50-105NR, CQ50-106CA, CQ50-107EE, CQ50-107ER, CQ50-107NR, CQ50-108CA, CQ50-108NR |
Strømstyring
| Automatisk justering af udgangsspænding | Ja |
| Indgående driftsspænding (min.) | 100 V |
| Vekselstrømsadapterens udgangsstrøm | 3,5 A |
| Kapacitet | 65 W |
Præstation
| Stik | 7.4*5.0p |
Design
| Produktfarve | Sort |
| Husmateriale | Plast |
| Husets farve | Sort |
| Tænd-/slukkontakt | Nej |
Godkendelser
| Certificering | CE |
Vægt & størrelser
| Bredde | 188 mm |
| Dybde | 130 mm |
| Højde | 30 mm |
| Vægt | 250 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 188 mm |
| Pakkedybde | 130 mm |
| Pakkehøjde | 52 mm |
| Pakkevægt | 388 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Inkluderede strømstik typer | EU |
| Antal pr. pakke | Ja |
Tekniske detaljer
| Stik 1 dimensioner | 7.4x5.0p |
| Strøm | 65 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,21 W |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85044095 |
| Oprindelsesland | Kina |
Andre funktioner
| Beskyttelse, kortslutning | Ja |
| Beskyttelse mod overspænding | Ja |
| Batterier inkluderet | Nej |