CoreParts
batteri til bærbar computer - Li-pol - 4750 mAh - 70.3 Wh
Funktioner
| Type | Batteri |
| Mærke kompatibilitet | ASUS |
| Kapabilitet | U500VZ, U500VZ-CN032H, UX51, UX51VZ, UX51VZA, UX51VZ-CM042P, UX51VZ-CN025, UX51VZ-CN035H, UX51VZ-CN036H, UX51Vz-DH71, UX51VZ-XH71, ZenBook U500VZ, ZenBook U500VZ-CN032H, ZenBook UX51, ZenBook UX51VZ, ZenBook UX51VZA, ZenBook UX51VZ-CM042P, ZenBook UX51VZ-CN025H, ZenBook UX51VZ-CN035H, ZenBook UX51VZ-CN036H, ZenBook UX51Vz-DH71, ZenBook UX51VZ-XH71 |
| Produktfarve | Sort |
Batteri
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 70,3 Wh; 4750 mAh |
| Batterispænding | 14,8 V |
Vægt & størrelser
| Bredde | 117 mm |
| Dybde | 10 mm |
| Højde | 330 mm |
| Vægt | 340 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 349 mm |
| Pakkedybde | 140 mm |
| Pakkehøjde | 31 mm |
| Pakkevægt | 434 g |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Antal pr. pakke | Ja |
Andre funktioner
| Numre af batterier medfølger | Ja |
| Oprindelsesland | Kina |
| Certificering | CE |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84732990 |