CoreParts 2.5" HotSwap Tray SATA/SAS
harddiskbakke
Funktioner
| Kompatibel kabinettype | Small Form Factor (SFF) |
| Produktfarve | Sort |
| Understøttede lagerdisk størrelser | 2.5" |
| Størrelse | 6,35 cm (2.5") |
| Oprindelsesland | Kina |
| Kompatible produkter | Dell PowerEdge M1000e, M600, M605, M610, M710, M805, M905, M910, MD1020, MD1120, MD1220, R210, R310, R410, R510, R610, R710, R715, R810, R815, R910, T310, T410, T610, T710, MD1120 |
Vægt & størrelser
| Bredde | 169 mm |
| Dybde | 95 mm |
| Højde | 25 mm |
| Vægt | 80 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 169 mm |
| Pakkedybde | 95 mm |
| Pakkehøjde | 25 mm |
| Pakkevægt | 114 g |