Straight Tube 25cm
Funktioner
| Type | Loftmonteringsfod |
Vægt & størrelser
| Diameter | 5 cm |
| Længde (maks) | 25 cm |
| Base diameter | 14 cm |
| Højde | 159 mm |
| Dybde | 161 mm |
| Vægt | 800 g |
| Bredde | 298 mm |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 298 mm |
| Pakkedybde | 161 mm |
| Pakkehøjde | 159 mm |
| Pakkevægt | 1,25 kg |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85299020 |