LG UltraGear 32GS94UX-B skærm - 32" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - 0,03ms
4K UHD 3840x2160 ved 480Hz
Produktdatablad
Rengøringsspray til skærmen
1x
LG UltraGear 32GS94UX-B skærm - 32" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - 0,03ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
LG UltraGear 32GS94UX-B skærm - 32" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - 0,03ms
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
7.812,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
7.782,-
DKK
(6.225,60 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
LG UltraGear 32GS94UX-B skærm - 32" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - 0,03ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
LG UltraGear 32GS94UX-B skærm - 32" - VESA Adaptive-Sync, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-SYNC Compatible - 0,03ms
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
7.942,-
DKK
(6.353,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 81,3 cm (32") |
| Skærmopløsning | 3840 x 2160 pixel |
| HD-type | 4K Ultra HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | OLED |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 275 cd/m² |
| Responstid | 0,03 ms |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1500000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Pixel pitch | 0,1814 x 0,1814 mm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | DisplayHDR 400 True Black, HDR Effect, High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Standard for farveskala | DCI-P3 |
| Farveområde | 98,5% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync Premium Pro |
Design
| Produktfarve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ja |
| HDMI | Ja |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Akse | Ja |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -15 - 15° |
| Hældningsvinkelområde | -10 - 15° |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 32 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 36 kWh |
| Strømforbrug (strømbesparelse) | 0,5 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 713,7 mm |
| Dybde (med stativ) | 279,4 mm |
| Højde (med stativ) | 627,4 mm |
| Vægt (med stativ) | 8,98 kg |
| Bredde (uden stativ) | 713,7 mm |
| Dybde (uden stativ) | 66 mm |
| Højde (uden stativ) | 411,5 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,58 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 972,8 mm |
| Pakkedybde | 543,6 mm |
| Pakkehøjde | 182,8 mm |
| Pakkevægt | 12,8 kg |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | DisplayPort, HDMI, USB |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
| Pakkevægt | 13760 kg |