Cooler Master Gaming GM27QP computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD Sort
Rengøringsspray til skærmen
1x
Cooler Master Gaming GM27QP computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
=
Cooler Master Gaming GM27QP computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD Sort
1x
Whoosh! Screen Shine Go 30ml
Før
2.168,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
2.138,-
DKK
(1.710,40 ekskl. moms)
Skærm inkl. arm beslag
1x
Cooler Master Gaming GM27QP computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
=
Cooler Master Gaming GM27QP computerskærm 68,6 cm (27") 2560 x 1440 pixel Quad HD Sort
1x
Gear4U Monitor Arm for desk
2.298,-
DKK
(1.838,40 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Paneltype | VA |
| Berøringsskærm | Nej |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 400 cd/m² |
| Responstid | Ja |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Svartid (MPRT) | Ja |
| Skærm form | Kurvet |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1500R |
| Kontrastforhold (typisk) | 2500:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 240 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68,5 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Standard for farveskala | Adobe RGB, DCI-P3, NTSC, sRGB |
| sRGB-dækning (typisk) | 120% |
| NTSC-dækning (typisk) | 85% |
| Adobe RGB dækning | 84% |
| Farveskala DCI-P3 | 90% |
Præstation
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Lav Blue Light teknologi | Ja |
Multimedie
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 4 W |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Nej |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Rammeløst design | Ja |
| Frontkantfarve | Sort |
| Aftageligt stativ | Ja |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Nej |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 2 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | Ja |
| DisplayPort ud-version | 1.4 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| Udgange til hovedtelefoner | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | 3,5 mm |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 13 cm |
| Drejelig | Ja |
| Drejevinkel område | -15 - 15° |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -5 - 20° |
| Plug and play | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | F |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 26 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 37 kWh |
| Strømforbrug (maks.) | 65 W |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Vægt & størrelser
| Bredde (uden stativ) | 85 mm |
| Dybde (uden stativ) | 610 mm |
| Højde (uden stativ) | 362 mm |
| Vægt (uden stativ) | 5,47 kg |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 144 mm |
| Pakkedybde | 775 mm |
| Pakkehøjde | 500 mm |
| Pakkevægt | 6,88 kg |
| Pakketype | Kasse |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Hurtig start guide | Ja |
Andre funktioner
| Oprindelsesland | Kina |
| Optisk drevafspiller-software | LCD |
| Pakkevægt | 5,4 kg |