Razer Pro Click V2 mus Spil Højre hånd RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C Optisk 30000 dpi
Mus inkl. musemåtte
1x
Razer Pro Click V2 mus Spil Højre hånd RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C Optisk 30000 dpi
1x
FG MP903 musemåtte 900x300x3mm
=
Razer Pro Click V2 mus Spil Højre hånd RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C Optisk 30000 dpi
1x
FG MP903 musemåtte 900x300x3mm
Før
1.242,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.212,-
DKK
(969,60 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | Ja |
| Rullende retning | Vertikal/horisontal |
| Formål | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 30000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal knapper | 9 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 60 |
| Musens sporingshastighed | 550 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Understøttelse af flere enheder | Ja |
| Acceleration (maks.) | 40 G |
| Indbygget hukommelse | Ja |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Sort |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Blå, Grøn, Rød |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,2 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriets levetid | 3,5 måned(er) |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 80 mm |
| Dybde | 126 mm |
| Højde | 46 mm |
| Vægt | 110 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| AC-adapter inkluderet | Nej |