NZXT Function Elite
tastatur TKL - QWERTZ - tysk - hvidmatteret Indgangsudstyr
Tastatur
| Anbefalet brug | Spil |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| Enhedsgrænseflade | USB |
| Tastatur nøglekontakt | Magnetic-mechanical key switch |
| Tastatursprog | Tysk |
| Tastatur formfaktor | Mini |
| Numerisk tastatur | Ingen |
| Fysisk layout | Tenkeyless (TKL) |
| Nøglehætter | Double shot |
| Tasternes holdbarhed | 150 Million karakterer |
| Nøgle rejseafstand | 4 mm |
| Aktiveringskraft | 30 g |
| Rul rundt | N-taste overgange |
| Afsøgningshastighed | 8000 Hz |
| Indbygget hukommelse | Ja |
Design
| Baggrundslys | Ja |
| Type af baggrundslys | RGB LED |
| Baggrundsfarve | Rød/grøn/blå |
| Justerbar baggrundsbelysning | Ja |
| Tastatur stil | Lige |
| Justerbar tastaturhøjde | Ja |
| Produktfarve | Hvid |
| Materiale | Aluminium |
Funktioner
| USB-stik type | USB Type-C |
| Kabellængde | 2 m |
| Aftageligt kabel | Ja |
| Hot-swap | Ja |
| Anti-ghosting | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde type | USB |
Mus
| Mus inkluderet | Ingen |
| Responstid | 1 ms |
Vægt & størrelser
| Tastatur dimensioner (BxDxH) | 348,42 x 132,8 x 37,8 mm |
| Tastatur vægt | 1,09 kg |
Emballage indhold
| Antal produkter inkluderet | 1 stk |