Trust Gaming GXT 109P Felox
mus - oplyst, gaming - USB - kraftig lyserød
Mus inkl. musemåtte
=
Før
580,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
550,-
DKK
(440,00 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | USB Type-A |
| Bevægelsesopløsning | 6400 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ingen |
| Antal knapper | 6 |
| Knapfunktioner | DPI-kontakt |
| Stille klik | Ingen |
| Musens sporingshastighed | 60 tomme/sek. |
| Brugerdefinerbar bevægelsesopløsning | Ja |
| Acceleration (maks.) | 20 G |
| Indbygget hukommelse | Ingen |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Ergonomisk designet | Ingen |
| Produktfarve | Lyserød |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Materiale | Acrylonitrilbutadienstyren |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,5 m |
| Vægten kan tilpasses | Ingen |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 70 mm |
| Dybde | 42 mm |
| Højde | 131 mm |
| Vægt | 108 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 47 mm |
| Pakkedybde | 142 mm |
| Pakkehøjde | 182 mm |
| Pakkevægt | 164 g |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Harmoniseret systemkode (HS) | 8471607000 |