Logitech Wireless Gaming Mouse G903 LIGHTSPEED with HERO 16K sensor
mus - USB, 2.4 GHz
Mus inkl. musemåtte
1x
Logitech Wireless Gaming Mouse G903 LIGHTSPEED with HERO 16K sensor
1x
FG MP903 musemåtte 900x300x3mm
=
Logitech Wireless Gaming Mouse G903 LIGHTSPEED with HERO 16K sensor
1x
FG MP903 musemåtte 900x300x3mm
Før
1.815,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
1.785,-
DKK
(1.428,00 ekskl. moms)
Mus
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF trådløst |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Optisk |
| Bevægelsesopløsning | 25600 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Antal knapper | 11 |
| Musens sporingshastighed | 400 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 40 G |
| Responstid | Ja |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
Design
| Formfaktor | Ambidextrous |
| Produktfarve | Sort |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Ergonomisk
| Kabellængde | 1,8 m |
| Tilbagetrækkelig kabel | Ja |
| Vægten kan tilpasses | Ja |
| Balancevægt | 10 g |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier |
| Genopladelig | Ja |
| Opladningsport type | Micro-USB Type-B |
| Antal understøttede batterier | Ja |
| Batteritype | Indbygget batteri |
| Batteriteknologi | Lithium polymer (LiPo) |
| Batterikapacitet | 720 mAh |
| Batterilevetid (maks.) | 180 t |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja, MacOS |
| Andre understøttede operativsystemer | ChromeOS |
Vægt & størrelser
| Bredde | 130 mm |
| Dybde | 67 mm |
| Højde | 40 mm |
| Vægt | 110 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | Ja |
| Pakkebredde | 68 mm |
| Pakkedybde | 115 mm |
| Pakkehøjde | 172 mm |
| Pakkevægt | 406,2 g |
Emballage indhold
| Brugergrænseflade med trådløs modtager | USB Type-A |
| Batterier inkluderet | Ja |
Batteri
| Batterikapacitet | 2,775 Wh |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 84716070 |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 147 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 244 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 188 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 1,8 kg |
Andre funktioner
| Sensor | HERO 25K |