G50F Computer Monitor 68.6 Cm
Produktdatablad
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
3.962,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
3.932,-
DKK
(3.145,60 ekskl. moms)
Display
| Skærm diagonal | 68,6 cm (27") |
| Skærmopløsning | 2560 x 1440 pixel |
| HD-type | Quad HD |
| Naturligt aspektforhold | 16:9 |
| Skærmteknologi | OLED |
| Paneltype | OLED |
| LED-baggrundsbelysning | Ingen |
| Berøringsskærm | Ingen |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 200 cd/m² |
| Vis lysstyrke (min.) | 190 cd/m² |
| Responstid | 0,03 ms |
| Målingstype af responstid | GTG (Gray to Gray) |
| Skærm form | Flad |
| Kontrastforhold (typisk) | 1000000:1 |
| Maksimal opdateringshastighed | 180 Hz |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1 milliard farver |
| Synlig størrelse, horisontal | 59 cm |
| Synlig størrelse, vertikal | 33,4 cm |
| Skærm diagonal (metrisk) | 68 cm |
| High Dynamic Range (HDR) understøttet | Ja |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Farveområde | 99% |
Præstation
| NVIDIA G-SYNC | Ja |
| NVIDIA G-SYNC-type | G-SYNC Compatible |
| AMD FreeSync | Ja |
| AMD FreeSync-type | FreeSync |
| Flimmerfri teknologi | Ja |
| Spilfunktioner | Super Arena Gaming UX |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ingen |
| Indbygget mikrofon | Ingen |
| Indbygget kamera | Ingen |
Design
| Markedspositionering | Spil |
| Produktfarve | Sort |
| Farve | Sort |
Porte & Grænseflader
| Indbygget USB-hub | Ingen |
| HDMI | Ja |
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2.0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1.2 |
| Udgang til hovedtelefoner | Ja |
| HDCP | Ja |
| HDCP-version | 2.2 |
Netværk
| Wi-Fi | Ingen |
| Ethernet LAN | Ingen |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Slot til kabellås | Ja |
| Kabellåseslids type | Kensington |
| Højdejustering | Ingen |
| Hældningsindstilling | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -2 - 15° |
| Skærmvisning (OSD) | Ja |
Strømstyring
| Energieffektivitetsklasse (SDR) | G |
| Energieffektivitetsklasse (HDR) | G |
| Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer | 28 kWh |
| Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer | 72 kWh |
| Strømforbrug (typisk) | 28 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 78 W |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100 - 240 V |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50/60 Hz |
| Strømforsyningstype | Ekstern |
| Energieffektivitetsskala | A til G |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 609,9 mm |
| Dybde (med stativ) | 234,5 mm |
| Højde (med stativ) | 463,8 mm |
| Vægt (med stativ) | 3,3 kg |
| Bredde (uden stativ) | 609,9 mm |
| Dybde (uden stativ) | 57 mm |
| Højde (uden stativ) | 359,3 mm |
| Vægt (uden stativ) | 2,5 kg |
Emballeringsdata
| Stativ type | Enkelt stativ |
| Pakkebredde | 722 mm |
| Pakkedybde | 114 mm |
| Pakkehøjde | 414 mm |
| Pakkevægt | 4,6 kg |
Emballage indhold
| Stativ inkluderet | Ja |
| Kabler inkluderet | DisplayPort, HDMI, Strøm |
| Strømkabellængde | 1,5 m |
Andre funktioner
| Brandspecifikke teknologier | Black Equalizer, Crosshair |
| System for digitalt signalformat | Ikke understøttet |
| Off Timer Plus | Ja; Ja |
| VirtueltAIM-punkt | Ja; Ja |
| Billedstørrelse | Y; Yes |
| Samsung Eye sparetilstand | Ja; Ja |
| Auto source switch+ | Ja; Ja |
| Eco Saving Plus | Ja; Ja |
| Garantiperiode | 2 År |