Glorious Model O 2 Wireless Gaming Maus
weiÃÂ, matt
Mus inkl. musemåtte
=
Før
904,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
874,-
DKK
(699,20 ekskl. moms)
Mus
| Antal rullehjul | 1 |
| Rullende retning | Lodret |
| Formål | Spil |
| Enhedsgrænseflade | RF Wireless + USB Type-C |
| Bevægelsesdetekteringsteknologi | Laser |
| Bevægelsesopløsning | 26000 dpi |
| Knapper type | Trykte knapper |
| Rulle type | Hjul |
| Programmerbare museknapper | Ja |
| Antal programmerbare knapper | 6 |
| Antal knapper | 6 |
| Knappernes holdbarhed (millioner klik) | 80 |
| Musens sporingshastighed | 650 tomme/sek. |
| Acceleration (maks.) | 50 G |
| Responstid | 1 ms |
| Afsøgningshastighed | 1000 Hz |
| Frekvensbånd | 2.4 GHz |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
Design
| Formfaktor | Højre hånd |
| Ergonomisk designet | Ja |
| Produktfarve | Hvid |
| Overfladefarvning | Monokromatisk |
| Gummigreb | Ja |
| Belysning | Ja |
| Belysningsfarve | Flere |
Ergonomisk
| Kabellængde | 2 m |
Strømstyring
| Strømkilde | Batterier/kabel |
| Genopladelig | Ja |
| Batterilevetid (maks.) | 110 t |
| Opladningsport til USB Type-C | Ja |
Systemkrav
| Understøttede Windows-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Mac-operativsystemer | Ja |
| Understøttede Linux-operativsystemer | Ja |
Vægt & størrelser
| Bredde | 66 mm |
| Dybde | 126 mm |
| Højde | 38 mm |
| Vægt | 68 g |
Emballeringsdata
| Antal pr. pakke | 1 stk |
| Pakkebredde | 97 mm |
| Pakkedybde | 172 mm |
| Pakkehøjde | 81 mm |
| Pakkevægt | 110 g |
Emballage indhold
| Modtager inkluderet | Ja |
Logistik data
| Oprindelsesland | Kina |
| Produkter pr. hovedkasse (udvendigt) | 12 stk |
| Hovedkassens bredde (udvendigt) | 266 mm |
| Hovedkassens længde (udvendigt) | 410 mm |
| Hovedkassen højde (udvendigt) | 209 mm |
| Hovedkassens bruttovægt (udvendigt) | 4,17 kg |
| Ydre emballage nettovægt | 1,32 kg |
Andre funktioner
| Garantiperiode | 2 År |