GameSir G7 HE Hvid USB Gamepad Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X
Input enhed
| Enhedstype | Gamepad |
| Understøttede gaming platforme | Xbox One S, Xbox One X, Xbox Series S, Xbox Series X |
| Funktionstaster til spilkontrol | D-måtte, Knappen Menu, Knappen Tilstand |
| Analogt tommelfinger greb | Ja |
Porte & Grænseflader
| Enhedsgrænseflade | USB |
| USB-stik type | USB Type-C |
| Forbindelsesteknologi | Ledningsført |
| 3,5 mm stik | Ja |
Ergonomisk
| Produktfarve | Hvid |
Strømstyring
| Strømkilde | Kabel |
Vægt & størrelser
| Bredde | 152 mm |
| Dybde | 103 mm |
| Højde | 63 mm |
| Vægt | 227 g |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 160 mm |
| Pakkedybde | 118 mm |
| Pakkehøjde | 84 mm |
| Pakkevægt | 435 g |