Garett Electronics Kids Sun Ultra 4G 4,7 cm (1.85") IPS Digital 240 x 280 pixel Berøringsskærm Blå Wi-Fi GPS (satellit)
Display
| Skærmteknologi | IPS |
| Skærm diagonal | 4,7 cm (1.85") |
| Farveskærm | Ja |
| Skærmtype | Digital |
| Skærmopløsning | 240 x 280 pixel |
| Berøringsskærm | Ja |
| Afrundede skærm hjørner | Ja |
Processor
| Processorproducent | Unisoc |
| Processormodel | 8521E |
Præstation
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 7.1, Android 7.1.2, Android 10, Android 8.0, Android 10.0, Android 8.1, Android 11.0, Android 9.0, Android 12.0, Android 13.0, Android 14.0, iOS 10.0, iOS 9.0, iOS 11.0, iOS 9.1, Android 4.0, iOS 11.4, iOS 9.2, Android 4.1, iOS 12, iOS 9.3, Android 4.2, iOS 13, Android 4.2.1, iOS 13.4, Android 4.2.2, iOS 14, Android 4.3, iOS 14.5, Android 4.4, iOS 15, Android 5.0, iOS 16, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0 |
| Operativsystem installeret | Android 8.1 |
| RAM kapacitet | 1000 MB |
| Flash-hukommelse | 8 GB |
| Indbygget mikrofon | Ja |
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Indbygget kamera | Ja |
| Understøttelse af sprog | Engelsk, Estisk, Italiensk, Polsk, Finsk, Tjekkisk, LAT, Tysk, Litauisk, Slovakisk, Hollandsk, Ungarsk |
Design
| Form | Rektangulær |
| Markedspositionering | SmartWatch |
| Rem, minimal længde | 14 cm |
| Rem, maksimal længde | 20 cm |
| Udviklet til børn | Ja |
| Urkassens farve | Blå |
| Bånd, farve | Blå |
| Kode for international beskyttelse (IP) | IP67 |
Funktioner
| Pulsmåler | Ja |
| Blodtryksmonitor | Ja |
| Skridttæller | Ja |
| Søvnkvalitet | Ja |
| Tekstbeskeder (SMS) | Ja |
| Vibrerende motor | Ja |
| SOS-advarselsfunktion | Ja |
| Understøttede sociale netværkstjenester | |
| Personlig informationsstyring (PIM) | Alarmur, Stopur, Lommeregner, Spil, Kalender |
| Stemmeoptagelse | Ja |
| Smart notifikationer | Ja |
| Find min telefonfunktion | Ja |
| Musikafspiller | Ja |
| Termometer | Ja |
| Understøttede applikationer | Garett Tracker |
Netværk
| Mobil netværksforbindelse | Ja |
| Generering af mobilnetværk | 4G |
| 4G standard | LTE |
| SIM-korttype | NanoSIM |
| GPS (satellit) | Ja |
Porte & Grænseflader
| Bluetooth | Ja |
| USB-port | Ja |
| Wi-Fi | Ja |
| Tilslutning af hovedtelefoner | Bluetooth |
Strømstyring
| Batterikapacitet | 900 mAh |
| Batterilevetid | 3 dage |
Tekniske detaljer
| Garantiperiode | 2 Ã…r |
Vægt & størrelser
| Bredde | 55,5 mm |
| Dybde | 43 mm |
| Tykkelse | 1,65 cm |
| Vægt | 58 g |
| BÃ¥nd, bredde | 2 cm |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | USB |
| Hurtig installationsvejledning | Ja |