Tapo P100 V1
smart stik - 802.11b/g/n, Bluetooth 4.2 (pakke med 4)
Funktioner
| Understøttet placering | Indendørs |
| Husmateriale | Polykarbonat (PC) |
| Produktfarve | Hvid |
| LED-indikatorer | Strøm, Status |
| Certificering | CE, RoHS |
Præstation
| Betjenes via Android enheder | Ja |
| Betjenes via iPhone/iPad | Ja |
| Fungerer med Google Home | Ja |
| Fungerer med Amazon Alexa | Ja |
| Understøttede mobile operativsystemer | Android 4.4, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 9.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 11.4, iOS 12, iOS 13, iOS 9.0, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.3 |
Porte & Grænseflader
| Forbindelsesteknologi | Kabel & trådløs |
| Trådløs teknologi | Bluetooth / Wi-Fi |
| Frekvensområde | 2,4 - 2,4835 GHz |
| Frekvens | 2,4 MHz |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Sikkerhedsalgoritmer | WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 35 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
Strømstyring
| Maksimal indgangseffekt | 2300 W |
| Vekselstrømsindgangsfrekvens | 50 - 60 Hz |
| Vekselstrømsindgangsspænding | 220 - 240 V |
| Strøm (maks.) | 10 A |
Vægt & størrelser
| Bredde | 72,5 mm |
| Dybde | 51,5 mm |
| Højde | 37,5 mm |
Emballage indhold
| Antal smarte stik | 4 |
Emballeringsdata
| Pakkebredde | 119 mm |
| Pakkedybde | 150 mm |
| Pakkehøjde | 89 mm |
| Pakkevægt | 470 g |