Switch TP-Link 5P SX105
Administrationsfunktioner
| Switch-type | Ikke administreret |
Porte & Grænseflader
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 5 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | 10G Ethernet (100/1000/10000) |
| Antal 10G Ethernet-porte (kobber) | 5 |
Netværk
| Netværksstandarder | IEEE 802.1p, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3an, IEEE 802.3bz, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x |
| 10G understøttelse | Ja |
| Auto MDI/MDI-X | Ja |
| Auto-forhandling | Ja |
Dataoverførsel
| Switch kapacitet | 100 Gbit/sek. |
| Hastighed for videresendelse | 74,4 Mpps |
| MAC adresselabel | 32000 entries |
| Opbevar-og-frem | Ja |
| Jumbo Frames support | Ja |
| Jumbo rammer | 10000 |
| Pakke bufferlager | 16 MB |
Design
| Stativ-montering | Ingen |
| Produktfarve | Sort |
| LED-indikatorer | Ja |
| Kan monteres på væggen | Ja |
Præstation
| Ventilatorfri | Ja |
Strømstyring
| Strømkilde | DC |
| Strømforsyning inkluderet | Ja |
| Indgangsstrøm | 2 A |
| Indgangsspænding | 12 V |
| Strømforbrug (maks.) | 21,4 W |
Power over Ethernet (PoE)
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ingen |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 0 - 40 °C |
| Opbevaringstemperatur (T-T) | -40 - 70 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 90% |
| Relativ luftfugtighed ved opbevaring (H-H) | 5 - 90% |
Vægt & størrelser
| Bredde | 226 mm |
| Dybde | 131 mm |
| Højde | 35 mm |
Emballage indhold
| Kabler inkluderet | Vekselstrøm |
| Brugervejledning | Ja |
Emballeringsdata
| Pakketype | Kasse |
| Pakkebredde | 240 mm |
| Pakkedybde | 315 mm |
| Pakkehøjde | 70 mm |
| Pakkevægt | 1,58 kg |
Godkendelser
| Certificering | CE, FCC ,RoHS |
Logistik data
| Harmoniseret systemkode (HS) | 85176990 |