SAMSUNG Skærm
34" - 100 Hz - 5 ms - 1x HDMI - 21:9
Rengøringsspray til skærmen
=
Før
4.070,-
DKK
SPAR
30,-
DKK
4.040,-
DKK
(3.232,00 ekskl. moms)
Porte & Grænseflader
| Antal HDMI-porte | 1 |
| HDMI-version | 2,0 |
| Antal DisplayPorts | 1 |
| DisplayPort-version | 1,2 |
| Antal USB type-A downstream-porte | 3 |
| Antal USB Type-C opstrømsporte | 1 |
| Antal USB type-C downstream-porte | 1 |
| USB strømforsyning | Ja |
| USB strømforsyning op til | 90 W |
| Udgange til hovedtelefoner | 1 |
Netværk
| Ethernet LAN | Ja |
Multimedie
| Indbyggede højttaler(e) | Ja |
| Antal højttalere | 2 |
| Udgangseffekt (RMS) | 5 W |
Ergonomisk
| VESA montering | Ja |
| Panel montering grænseflade | 100 x 100 mm |
| Højdejustering | Ja |
| Justerbar højde (maks.) | 120 mm |
| Akse | Ja |
| Hældningsvinkelområde | -2 - 20° |
| Billede-i-billede | Ja |
Andre funktioner
| Drejevinkel område | -30 - 30 |
| Strømforbrug (DPMS) | 0,3 W |
| Billede-for-billede (PbP) | Ja |
Strømstyring
| Vekselstrømsindgangsspænding | 100-240 V |
| Strømforbrug (typisk) | 32 W |
| Strømforbrug (standby) | 0,5 W |
| Strømforbrug (maks.) | 200 W |
| Årligt energiforbrug | 47 kWh |
Driftsbetingelser
| Driftstemperatur (T-T) | 10 - 40 °C |
| Relativ luftfugtighed ved drift (H-H) | 10 - 80% |
Vægt & størrelser
| Bredde (med stativ) | 806,6 mm |
| Dybde (med stativ) | 241 mm |
| Højde (med stativ) | 561,5 mm |
| Bredde (uden stativ) | 806,6 mm |
| Dybde (uden stativ) | 125 mm |
| Højde (uden stativ) | 369,4 mm |
| Vægt (med stativ) | 8 kg |
| Vægt (uden stativ) | 5,2 kg |
Præstation
| AMD FreeSync | Ja |
Display
| Skærm diagonal | 86,4 cm (34") |
| Skærmteknologi | VA |
| Bedømmelse af skærmkrumning | 1000R |
| Skærmopløsning | 3440 x 1440 pixel |
| Naturligt aspektforhold | 21:9 |
| Skærmens lysstyrke (typisk) | 350 cd/m² |
| Skærmens lysstyrke | 280 cd/m² |
| Kontrastforhold (typisk) | 3000:1 |
| Dynamisk kontrastforhold marketing navn | Mega ∞ DCR |
| HDR-teknologi (High Dynamic Range) | HDR10 |
| Responstid | 5 ms |
| Synsvinkel, horisontal | 178° |
| Synsvinkel, vertikal | 178° |
| Vis antal farver | 1,07 milliarder farver |
| Farveområde | 115% |
| Maksimal opdateringshastighed | 100 Hz |
| Synlig størrelse, horisontal | 797,22 x 333,72 mm |