[upcycle it] Apple MacBook Pro 2019 (GRADE B)
13", Model 15.2, i5-8279U 2.40Ghz, Iris Plus Graphics 655, 16GB RAM, 256GB SSD, Touchbar, SpaceGrey, 13" 2560x1600-
Bærbar inkl. Office pakken home and student
=
Før
5.179,-
DKK
SPAR
1.240,-
DKK
3.939,-
DKK
(3.151,20 ekskl. moms)
bærbar inkl. 13,3" sleeved taske
=
Før
4.029,-
DKK
SPAR
1.290,-
DKK
2.739,-
DKK
(2.191,20 ekskl. moms)
Bærbar inkl. Trådløs mus
=
Før
4.219,-
DKK
SPAR
1.240,-
DKK
2.979,-
DKK
(2.383,20 ekskl. moms)
| Produkttype | Notebook |
| Operativsystem | Apple MacOS |
| CPU | Intel Core i5 (8. Gen) 8279U / 2.4 GHz |
| Max Turbo Speed | 4.1 GHz |
| Antal kerner | Quad-Core |
| Cache | 6 MB |
| RAM | 16 GB |
| Hovedlager | 256 GB SSD |
| Type | 13"; Tastatur, touchpad, Touch Bar |
| Opløsning | 2560 x 1600 (WQXGA) |
| Widescreen | Ja |
| Grafik-processor | Intel Iris Plus Graphics 655 |
| Kamera | Ja |
| Tastatur layout | Nordisk |
| Trådløs | Bluetooth, Wi-Fi |
| Generation | WWAN-opgraderbar |
| Farve | Space grey |
| Sikkerhed | Trusted Platform Module (TPM) Security Chip |
| Udstyr inkluderet | Kompatibel strømforsyningsadapter |
| Pristype | Grade B - istandsat |
| Dimensioner (B x D x H) | 32.9 cm x 22.7 cm x 1.79 cm |
| Vægt | 1.55 kg |
| Service & Support | Begrænset garanti - 2 år |