Produkt nr: GU65DU7199UXZG
EAN: 8806095586830
Varenummer: F24917116
billigst-pricerunner
Samsung GU65DU7199U DU7199 Series
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: GU65DU7199UXZG
EAN: 8806095586830
Varenummer: F24917116
På lager hos leverandør - leveringstid: 4-8 hverdage
(4.701,60 ekskl. moms)
Producent: SAMSUNG
Produkt nr: GU65DU7199UXZG
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Display
Skærm diagonal 65"
HD-type 4K Ultra HD
Skærmteknologi Krystal
Skærm form Flad
Bevægelsesinterpolationsteknologi Motion Xcelerator
Oprindelig opdateringshastighed 50 Hz
Dynamisk kontrastforhold marketing navn Mega kontrast
Synsvinkel, vertikal 178°
Synsvinkel, horisontal 178°
Skærm diagonal (metrisk) 163 cm
Skærmopløsning 3840 x 2160 pixel
TV-tuner
Tuner type Analog & digital
System for digitalt signalformat DVB-T2 HD
Automatisk kanalsøgning Ja
Smart TV
Smart TV Ja
Internet TV Ja
Operativsystem installeret Tizen
Lydspejling Ja
Hybrid broadband TV udsendelse (HbbTV) Ja
Hybrid Broadcast Broadband TV (HbbTV) version 2.0.3
Universal guide Ja
TV initierer spejling Ja
Video-apps Samsung TV Plus
Lyd
Antal højttalere 2
Udgangseffekt (RMS) 20 W
Beskrivelse af lydforvalg Ja
Adaptiv lyd Ja
Multirum Ja
Multiroom lydteknologi Samsung Multiroom-link
Forbedret lydreturkanal (eARC) Ja
Netværk
Wi-Fi Ja
Wi-Fi-standarder Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth Ja
Bluetooth-version 5.2
Ethernet LAN Ja
Webbrowser Ja
Design
Produktfarve Sort
VESA montering Ja
Panel montering grænseflade 400 x 300 mm
Skærmrammetype 3 Uden bezel
Stativ type Stativ på ben
Præstation
Spiltilstand Ja
Tekst-tv-funktioner Ja
Undertekst funktion Ja
Øko sensor Ja
Understøttelse af tv-nøgle Ja
Teknologi til dæmpning af baggrundsbelysning UHD Dimming
Billedbehandlingsteknologi Samsung Contrast Enhancer
High Dynamic Range (HDR) understøttet Ja
Spilfunktioner ALLM (Auto Low Latency Mode), Gaming-hub, HGiG
Tv-lyd til mobilenhed Ja
Tryk visning Ja
Understøttelse af SmartThings-apps Ja
ConnectShare (USB) Ja
ConnectShare (HDD) Ja
Porte & Grænseflader
Audio Return Channel (ARC) Ja
Indgang til pc'en (D-Sub) Nej
Ethernet LAN-porte (RJ-45) Ja
Antal USB 2.0-porte Ja
Digital akustisk og optisk udgang Ja
Fælles grænseflade (CI) Ja
Fælles grænseflade (CI +) Ja
Common interface plus (CI+) version 1.4
Antal HDMI-porte 3
Kontrol med forbrugerelektronik (CEC) Anynet+
Administrationsfunktioner
Stemmeguide Ja
Elektronisk programguide (EPG) Ja
Skærmvisning (OSD) Ja
Automatisk slukning Ja
Virker sammen med Samsung Bixby Ja
Strømstyring
Strømforbrug (typisk) 110 W
Strømforbrug (standby) 0.5 W
Energieffektivitetsklasse (SDR) G
Energieffektivitetsklasse (HDR) G
Energiforbrug (SDR) pr. 1000 timer 110 kWh
Energiforbrug (HDR) pr. 1000 timer 169 kWh
Vekselstrømsindgangsspænding 220-240 V
Vekselstrømsindgangsfrekvens 50/60 Hz
Energibesparende tilstand Ja
Energieffektivitetsskala A til G
Specifikke funktioner for mærket
Vægt & størrelser
Bredde (med stativ) 1452.9 mm
Dybde (med stativ) 267.4 mm
Højde (med stativ) 879.5 mm
Vægt (med stativ) 16.4 kg
Bredde (uden stativ) 1452.9 mm
Dybde (uden stativ) 60.6 mm
Højde (uden stativ) 834 mm
Vægt (uden stativ) 15.9 kg
Stativ bredde 1025.5 mm
Stativ dybde 267.4 mm
Emballeringsdata
Pakkebredde 1606 mm
Pakkedybde 179 mm
Pakkehøjde 950 mm