Outdoor L2 Managed Industrial
Administrationsfunktioner
| Switch-type | Administreret |
| Switch lag | L2 |
Porte & Grænseflader
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porte, antal | 8 |
| Basis omskiftning RJ-45 Ethernet porttype | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Antal installerede SFP moduler | 2 |
Netværk
| Netværksstandarder | IEEE 802.3 |
Dataoverførsel
| MAC adresselabel | 8000 entries |
Power over Ethernet (PoE)
| Strøm over Ethernet (PoE) | Ja |
| Total Power over Ethernet (PoE) | 285 W |
Vægt & størrelser
| Vægt | 15 kg |
Emballeringsdata
| Pakkevægt | 17 kg |