Produkt nr: AEROPGSCOSMO-12FRGB
Varenummer: F21245234
billigst-pricerunner
AeroCool Cosmo 12
Producent: Aerocool
Varenummer: F21245234
På lager hos leverandør - leveringstid: 12-13 hverdage
(265,60 ekskl. moms)
Producent: Aerocool
Gratis fragt
(Gælder op til 20 kg)
Læs mere her
Opgrader dit computerkabinet med AeroCool Cosmo 12 indsats med blæser
Køb AeroCool Cosmo 12 indsats med blæser nu og opgrader dit computerkabinet til næste niveau.
Produkttype Indsats med blæser
Bredde 12 cm
Dybde 12 cm
Højde 2.5 cm
Farve Sort
Blæser diameter 120 mm
Blæser-højde 25 mm
Blæser med kugleleje Glideleje
Omdrejningshastighed 1000 rpm
Luftstrøm 26,2 cfm
Lufttryk 1.1 mm
Stik 4 pin Molex tilslutter
Rated Voltage 12 V
Start Voltage 6 V
Rated Strøm 0.31 A
Strømforbrug 3.72 W